Blog > Komentarze do wpisu
Stroje kąpielowe dla otyłych

W dzisiejszym tekście przeczytacie kolejne wskazówki odnośnie kupowania strojów kąpielowych dla otyłych w dużych sklepach bieliźniarskich. Choć zapewne wiecie już, ile czasu powinnyście przeznaczyć na takie optymalne zakupy i jak wygląda kwestia rozmiarówki dla największych rozmiarów to i tak Wasza wiedza w tym temacie prawdopodobnie nie jest zbyt duża. Oto kolejne wskazówki:

  • Godzina wykonywania zakupów i Wasz stan w takim momencie może być ważniejszy niż Wam się wydaje! Pierwszą kwestia jest robienie zakupów jak najwcześniej. Pozwoli to zachować dobre samopoczucie przez cały okres robienia zakupów i nie zmęczy nas – co w konsekwencji mogłoby okazać się bardzo niekorzystne. W sytuacji zmęczenia człowiek staje się mniej skoncentrowany na zakupach i staje się mu powoli wszystko jedno. W przypadku dobierania stroju kąpielowego dla osób przy tuszy o takich sytuacjach nie może być najmniejszego słowa, gdyż źle dobrany strój może po prostu nadawać się do wyrzucenia!
  • Pamiętajcie także, by przystępować do zakupów najedzonym! Jest to zdecydowanie inna metoda niż do przystępowania do zakupów tradycyjnej odzieży. Robienie zakupów na czczo wspomaga psychicznie Waszą postawę i pozwala zachować lepsze samopoczucie. W tym przypadku trzeba jednak coś zjeść, by po zakupie nie okazało się, że obiad sprawia, iż Wasz strój staje się niebezpiecznie ścisły! Dlatego też proponujemy zjedzenie co najmniej kilku kanapek przed wyjściem na zakupy związane ze strojami kąpielowymi dla osób otyłych.
  • Nie od dzisiaj wiadomo, że jasne kolory odchudzają. Taką podstawową zasadą powinny kierować się Panie przy tuszy, aczkolwiek nie tylko. Zdecydowanie ważne jest dobranie swojego stroju kąpielowego w sposób praktyczny, np. do swojej karnacji. Panie blade lub po prostu nie do końca opalone na początku swojego wyjazdu wypoczynkowego powinny zakładać kostiumy kąpielowe ciemne np. w kolorze czekoladowym, lecz nie wchodzące w czerń. Panie opalone mogą stosować się do następującej metody – im bardziej jesteście opalone, tym jaśniejsze stroje kąpielowe możecie zakładać. Jednak najwartościowszą sprawą jest to, aby do powyższych metod stosowały się także Panie otyłe i nie przejmowały się, że według niektórych specjalistów powinny one skupić się jedynie na tym, żeby stroje kąpielowe się na nich nie rozrywały...
sobota, 21 sierpnia 2010, obieliznie

Polecane wpisy

Komentarze
edw.ard
2012/07/24 20:27:49
ZOBACZ TAKŻE (1ES, 1GJK, 2GJK, 2ES):
Biologiczna, kreatywna energia.

CHLEB NA OTYŁOŚĆ-IRL. PODSTAWA TO ZDROWIE: ANTYCUKRZYCOWY. *****
3.TEMAT.
_: pl.netlog.com/annakwiek/blog/blogid=169358#blog

ARTYKUŁ BH.305:
_: www.instytutirl.com.pl/index3.php
_: senior.zgorzelec.eu/forum/index.php?topic=14.0

Biologia, medycyna.
3.TEMAT./ + inne artykuły wg kolejności.