Blog > Komentarze do wpisu
Bikini w stylu Retro bez względu na rozmiar!

Mimo zmienności trendów, już od kilku lat widzimy, że wciąż przebijają się inspiracje stylem retro. I w tym roku są one modne.

Najczęściej projektanci czerpią inspiracje z lat 40 i 50 oraz stylem Pin-Up. Taki strój kąpielowy retro jest rzeczą jak najbardziej pożądaną! Najczęściej utrzymane w tym stylu stroje kąpielowe są jednoczęściowe. Czasami przypominają jakby króciutką sukienkę.

Jednak w tym artykule skupimy się na bikini retro. Mimo iż nie są bardzo wycięte, podkreślają kobiece kształty i są niezwykle ponętne. Ulubione motywy występujące w tym stylu to wisienki, groszki, guziczki czy motywy marynarskie.

Stroje kąpielowe retro często również zdobią drobne falbanki, motywy kwiatowe i inne elementy, zawsze ultrakobiece. Z tego też powodu mężczyźni lubią kobiety w stylu retro czy Pin-Up. Kobieta w takiej konwencji jak najbardziej podkreśla kształt swojego ciała - klepsydrę. Dla tego duże akcenty stawiane są na wcięcie w tali, ponętny biust i biodra. Stroje kąpielowe zazwyczaj są tak uszyte, żeby właśnie to podkreślać. Czasami w tali występuje paseczek, a przy biodrach i biuście marszczenia czy falbanki.

Bikini w stylu retro zazwyczaj ma majtki są z podwyższonym stanem, a biustonosz ma pasek zakładany na szyje. Kolory są dozwolone praktycznie wszystkie, ale najczęściej to czerwień, granat, biel, czerń czy zieleń. Kobieta, która chce się nosić w tym stylu na plaży powinna dobierać mocne dodatki: kocie okulary, chustkę wiązaną na głowie czy koturny. Do tego nieodłącznym elementem jest czerwona szminką. Możemy być pewne, że w taki zestawie będziemy czuć się pięknie i kobieco, bez względu na to jaki nosimy rozmiar!

Marki, które polecamy to Anthropology, Pin Up Couture, Dixiefried. W celu nabycia takiego stroju kąpielowego zajrzycie na stronę Pin Up clothing:

Bikini w stylu Retro bez względu na rozmiar!

Retro swimwear:

Bikini w stylu Retro bez względu na rozmiar!

Stroje kąpielowe w stylu retro dla puszystych od  Pin Up clothing:

Bikini w stylu Retro bez względu na rozmiar!- dla puszystych

 

Stroje kąpielowe w stylu retro dla puszystych od Retro swimwear:

Bikini w stylu Retro bez względu na rozmiar!- dla puszystych

Zobać więcej na OBieliznie.pl

sobota, 23 lipca 2011, obieliznie

Polecane wpisy