Blog > Komentarze do wpisu
Najlepsze bikini retro tego lata

Bikini w stylu retro jest wciąż na topie, ponieważ te stroje kąpielowe są wyrafinowane i bardzo kobiece. Kobiety uwielbiają styl pin up! Kiedy mężczyźni zobaczą Cię w naszych propozycjach, z pewnością też go pokochają! Poszukiwania swojego wymarzonego bikini retro warto rozpocząć od kolekcji SHE.

Linia Pin Up Girl jest zalotna, niekiedy nieco zabawna, ale z pewnością nie można jej odmówić zmysłowości. Komplety utrzymane zazwyczaj w barwach biało-granatowo-czerwonych przyozdabiane są świetnymi marszczonymi aplikacjami. Komplet, którego całe miseczki pokryte są falbankami zadowoli wszystkie kobiety o mniejszym biuście. Kolekcja udowadnia również, że szary kolor wcale nie musi oznaczać monotonii dla stroju kąpielowego. Słodkie paseczki i marszczenia dodają całości charakteru.

Najlepsze bikini retro tego lata - She

To jednak nie jedyna marka, która w swojej kolekcji postanowiła umieścić stylowe bikini retro. Stroje kąpielowe Moodo w paski i groszki nawiązują do niego. Wyglądają niebanalnie. Uwaga jednak na paski, mogą pogrubiać! Groszki natomiast spodobają się i dziewczynce i kobiecie. To jeden z motywów, który w kanonie mody ma zasłużone miejsce, spopularyzowany w latach ’80 trwa do dziś.

Najlepsze bikini retro tego lata - Moodo

Jeżeli szukamy bikini, którego dół będzie miał podwyższony stan to w pierwszej kolejności zwróćmy uwagę na stroje kąpielowe H&M oraz Esotiqu. Jeżeli nie jesteś do końca przekonana do tego stylu, spróbuj ubrać strój kąpielowy, którego stan nie jest „ekstremalnie” wysoki. Pośrednie rozwiązanie powinno spodobać się każdej z nas.

Najlepsze bikini retro tego lata - Esotiq

Szczególną uwagę zwróciliśmy na niebieski strój kąpielowy H&M, mimo, iż jest on dość mocno zabudowany na ciele prezentuje się bardzo seksownie.

Najlepsze bikini retro tego lata - H&M

Jeszcze kilka retro bikini od Etam:

Najlepsze bikini retro tego lata - Etam

Na koniec kilka propozycji czarnego bikini retro, które znalazły się w kolekcji KappAhl. Marka, aby podkreślić nawiązania do stylu retro połączyła czerń z kontrastującymi, białymi wstawkami. Mamy tutaj drobne lamówki, paseczki i guziczki, oraz nieodłączne majtki z podwyższonym stanem. Bardzo eleganckie modele to esencja kobiecości!

Najlepsze bikini retro tego lata - KappAhl

Zoba więcej:  Bielizna

sobota, 23 lipca 2011, obieliznie

Polecane wpisy