sobota, 26 listopada 2011
Higiena intymna. Konkurs!

Jak pewnie zauważyliście ruszyliśmy z nową akcją – „Ciesz się intymnością – kampania na rzecz higieny intymnej”. W związku z tym mamy dla Was kolejny KONKURS! Higiena intymna

  1. Zostań naszym fanem na Facebooku, jezeli jeszcze nie miałeś okazji.
  2. Polecaj nas wśród swoich znajomych. Komentuj artykuły - nie bądź bierny!
  3. Promuj aktywnie naszą akcję i konkurs, umieszczając do nich link oraz baner.

Wśród wszystkich fanów rozlosujemy nagrodę – komplet bielizny antybakteryjnej.

Dodatkowo cztery najaktywniejsze osoby, komentujące artykuły* - otrzymają od nas majteczki.

 

Konkurs trwa do 30 listopada 2011r. 23:59:59 :).

Wyniki ogłosimy 01 grudnia 2011r.

*UWAGA! Aby to zrobić i nie być widocznym jako "gość" musicie się zarejestrować.

Ciesz się intymnością

Higiena intymna

Walcz o zdrowie, dbaj o higienę intymną!

Nasza Kampania na rzecz higieny intymnej narodziła się z kilku powodów. Pierwszy z nich to zbyt mała świadomość społeczna na temat higieny intymnej i kwestii zdrowotnych z nią ściśle powiązanych. Kolejnym powodem jest chęć przełamania tabu, jakim obecnie są te kwestie, oraz wprowadzenia tego tematu do dyskursu społecznego. Celem najważniejszym jest zaś sprowokowanie społeczeństwa do dyskusji nad zmianami nawyków higieny intymnej, oraz zagrożeniami związanymi z nieprzestrzeganiem jej. Akcje kierujemy głównie do kobiet, ze względu na specyficzne potrzeby, ale również do mężczyzn, dla których powinien on być równie ważny i obecny w życiu.

Higiena intymna

Wydawało by się, że w XXI wieku ten temat nie jest już aż tak istotny, ponieważ o higienie intymnej wiemy już wszystko. Jednak było by to mylne stwierdzenie. Dzisiejszym problemem społecznym jest zazwyczaj, nie tyle co brak higieny w ogóle, ale raczej nieodpowiednie jej stosowanie. Zdrowie intymne w dużej mierze zależy od naszych przyzwyczajeń, a bez odpowiedniej wiedzy trudno nam wykryć nasze niekorzystne nawyki. Czasami tak naprawdę wystarczy kilka małych kroków, aby cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Profilaktyka jest tutaj kluczowa, więc warto zadbać o higienę intymną, bo nasze zdrowie jest w naszych rękach!

Tagi