poniedziałek, 14 maja 2012
Stroje kąpielowe H&M 2012

Stroje kąpielowe H&M 2012

Czy widzieliście już najnowszą kolekcje strojów kąpielowych H&M 2012?

Jeżeli nie, to koniecznie zobaczcie. Ta marka ma u nas wielu zwolenników, o czym może świadczyć chociażby nieustający ruch w ich sklepach. To dzięki połączeniu modnego designu z przyjazną ceną, która nie zrujnuje naszego portfela. Wśród ich propozycji znajdzie się zarówno coś dla młodszego, jak i dojrzalszego klienta, co podkreśli indywidualny styl każdej z nas.

 
  • 1/6

  • Stroje kąpielowe H&M 2012 - lookbookKolekcja strojów kąpielowych od znanej sieciówki i w tym roku jest dość różnorodna. Znajdziemy w niej przegląd najważniejszych tegorocznych trendów. Pastelowe, a szczególnie pomarańczowe kostiumy dodadzą nam energii i dziewczęcego uroku.

Kolejny trend to safari. Tutaj objawia się w postaci klasycznych lamparcich cętek, kolorów pustyni, bądź piasku.

Bardzo ciekawy jest komplet w kolorze połyskującej miedzi. Z pewnością spodoba się odważnym kobietom, które nie boją się błyszczeć, przykuwając wzrok innych. Niektóre modele bikini mają również ciekawe nadruki. Są to abstrakcyjne wzory, malowane na tkaninie jakby pociągnięciami pędzla. Wyglądają one świeżo i oryginalnie. W taki sposób zostały na przykład zupełnie odmienione wzory kwiatowe, które przybrały fantazyjną formę.

 
  • 1/18

  • Stroje kąpielowe H&M 2012 - 1Stroje kąpielowe H&M

piątek, 04 maja 2012
Magic Pocket – rewolucyjna bielizna dla mężczyzn Atlantic

Magic Pocket – rewolucyjna bielizna dla mężczyzn Atlantic

Atlantic zorganizowało premierową prezentację bielizny męskiej z serii Magic Pocket, w której skład wchodzą szorty i slipy. Odbyła się ona 24.04.2012 w restauracji STO900 w Warszawie. Jest to niezwykle ciekawy produkt, który ma za zadanie pomóc eksponować męskość. Do tej pory to głównie kobiety posiadały możliwość podkreślania kształtów za pomocą biustonoszy czy majtek push – up. Teraz kolej na mężczyzn, którzy chcą wyglądać coraz atrakcyjniej i czuć się pewnym siebie. Dzięki "magicznej kieszonce" wbudowanej wewnątrz majtek Panowie mogą lepiej wyeksponować swoją męskość oraz poczuć się bardziej komfortowo.

Magic Pocket, OBieliznie

Czytaj więcej na Magic pocket, OBieliznie.

Tagi