czwartek, 23 września 2010
C-stringi - podpaski czy majtki?

C-stringi to nowy, rewolucyjny model stringów. Ale... to bardziej jest podobne do podpasek, które raczej nie są zbyt wygodne.

 

obieliznie.pl

wtorek, 21 września 2010
Monokini

O miano jednego z najbardziej seksownych strojów plażowych walczyć może kostium nazywany monokini. Wynaleziony w roku 1964 przez słynnego projektanta mody – Rudi Gernreicha zaszokował świat. Jednoczęściowy strój kąpielowy z dwoma paskami umożliwiającymi oglądanie nagich piersi był jak na tamte czasy czymś niezwykłym:

źrodło obieliznie.pl

środa, 15 września 2010
Co znaczą kolory strojów kąpielowych?

Z pewnością niewiele z Was słyszało o wpływie koloru noszonego stroju kąpielowego na sprawy osobiste. Według dzisiejszych projektantów bieliźniarskich aranżacja stroju kąpielowego może zmienić nastrój kobiety, a nawet sposób postrzegania życia! Przede wszystkim jednak dobrze dobrany kostium pozwoli zrozumieć siebie i uwidocznić swoje cechy na zewnątrz!

obieliznie.pl obieliznie.pl strój kąpielowy obieliznie.pl strój kąpielowy obieliznie.pl strój kąpielowy obieliznie.pl strój kąpielowy obieliznie.pl strój kąpielowy obieliznie.pl strój kąpielowy

czwartek, 09 września 2010
LFL - kobiety, bielizna i futbol.

Połączenie footballu amerykańskiego i bielizny? Słysząc o czymś takim po raz pierwszy mamy wyobrażenie o prawdziwej mieszance wybuchowej…i słusznie! Pierwsze tego typu starcie miało miejsce już w roku 2004, gdy Team Dream wygrałz Team Euphoria. Rok później walczyły juz 4 ekipy: Dallas Desire, Los Angeles Temptation, New York Euphoria oraz Chicago Bliss. Liga futbolu amerykańskiego w bieliźnie z prawdziwego była wyczekiwana przez 3 lata, aż w końcu rok temu prawie udało się zainaugurować jej rozgrywki. Aż 10 drużyn zdecydowało się ruszyć w szranki i powalczyć o pierwsze w historii mistrzostwo Lingerie Football League. Swoją drogą rozgrywki zapowiadały się niezwykle interesująco jeszcze przed rozpoczęciem…

 

źrodło: obieliznie.pl

 

Lingerie Football League

Lingerie Football League

Lingerie Football League

 

 

Polecamy! Bielizna jeszcze nigdy nie wzbudzała takich emocji!!!

Chicago Bliss | Lingerie Football League

Tagi