piątek, 30 września 2011
Pokaz Victoria’s Secret 2011

Kiedy widać już schyłek lata, jest nam z jednej strony żal, a z drugiej zaczynamy już myśleć o jesiennych wydarzeniach, nowych kolekcjach i pokazach. Wśród nich wyjątkowe miejsce ma zawsze pokaz Victoria’s Secret. Jest to zawsze plejada najlepszych modelek na świecie, zwanych „aniołkami”, najdroższa bielizna i wspaniała, kosztowna oprawa.

 

Pokaz Victoria’s Secret nadchodzi! - aniołki

Zobacz galerię zdjęć na Obieliznie.pl

 

Pierwszy pokaz odbył się w 1995 roku w Nowym Jorku, Chociaż nie był transmitowany przez żadną telewizję, to jednak przeszedł do historii.

Początkowo odbywał się tuż przed walentynkami, później jednak umieszczono go tuż przed Bożym Narodzeniem. W następnych latach (1999-2000) impreza była już rejestrowana przez telewizyjne kamery. Bardzo ciekawe były ówcześnie pokazywane modele, jednak wciąż brakowało tego rozmachu i scenografii. Po wybiegu VS chodziły między innymi Leilani Bishop, Ingrid Seynhaeve, Magdalena Wrobel, Beverly Peele, Stephanie Seymour, oraz Natane Adcock.

Ten pokaz jest zresztą znany ze światowej sławy najlepszych modelek, jak chociażby Tyra Banks, Heidi Klum, Stephanie Seymour, Gisele Bundchen czy Naomi Campbell.

 

Pokaz Victoria’s Secret nadchodzi! - modele

Zobacz galerię zdjęć na Obieliznie.pl

 

W późniejszych latach równie ważna dla wydarzenia stała się jego „otoczka”. Każda edycja to ciekawe kostiumy, peleryny, wygięte w łuk materiały oraz charakterystyczne skrzydła doczepiane modelkom, plus świetna scenografia oraz oprawa muzyczna - Vicotoria’s Secret zaprasza na scenę same gwiazdy.

 

Pokaz Victoria’s Secret nadchodzi! - pokazy

Zobacz galerię zdjęć na Obieliznie.pl

 

Imprezie co roku towarzyszy wiele innych wydarzeń, ale jednym z najważniejszych z nich jest przedstawienie zaprojektowanego na ten konkretny rok modelu Fantasy Bra. Te modele to najdroższe i najbardziej luksusowe modele na świecie. Ozdabiane są szlachetnymi kamieniami, a w ich stworzeniu pomagają najznamienitsi projektanci biżuterii. Najwyższa cena Fantasy Bra uzyskana do tej pory to 15, 000 000 dolarów. Wszyscy na świecie z niecierpliwością czekają na to, czym w tym roku zaskoczy ich marka, co nowego pokaże.

 

Pokaz Victoria’s Secret nadchodzi! - fntasy bra

Zobacz galerię zdjęć na Obieliznie.pl

W tym roku impreza odbędzie się 29 listopada, tradycyjnie w Nowym Jorku. Będzie transmitowana przez 10 stacji telewizyjnych. Dzisiaj mamy szanse Wam pokazać pierwsze szkice, tego co będzie można oglądać podczas gali. Jak widać, nic nie zapowiada na zmianę przez VS zeszłorocznej formuły. Stroje i bielizna jak zwykle będą bardzo seksowne, glamour, oraz zaprezentowane z ogromnym rozmachem. Pokaz będzie podzielony na sześć segmentów tematycznych. W tegorocznym wydaniu wystąpi większość modelek widzianych już w zeszłym roku, oprócz Mirandy Kerr i Doutzen Kroes, które obecnie mają urlop macierzyński. Oprócz głównego pokazu czeka całe mnóstwo dodatkowych atrakcji, jak wywiady, występy muzyczne, przybliżenia konkretnych modeli. My też czekamy z niecierpliwością!

 

Pokaz Victoria’s Secret nadchodzi!

Zobacz galerię zdjęć na Obieliznie.pl

Tagi