sobota, 30 października 2010
Rodzaje biustonoszy – bustier i biustonosz silikonowy

Kolejne rodzaje biustonoszy, o których przeczytacie w projekcie obieliźnie.pl to bustier i biustonosz silikonowy. Szczególnie pierwsza nazwa brzmi nieco 'egzotycznie'. 'Egzotyczny' i zarazem niezwykle interesujący jest także wygląd obu rodzaju biustonoszy. Zapraszamy do lektury! Bustier jest zdecydowanie największym rodzajem biustonosza. Zasłaniając zarówno klatkę piersiową jak i brzuszek pozwala na jednoczesne formowanie obu wymienionych części ciała! Materiał występujący poza miskami szyty jest bardzo sztywno. Umożliwia to także prostowanie kobiecej sylwetki. Następną zaletą bustiera jest możliwość uniknięcia szczypania i drapania przez nieprzyjemne swetry itp. Zasłaniając praktycznie cały brzuch uniemożliwia przeżywanie tych nieprzyjemnych wrażeń. Idealnie nadaje się także pod sukienki z głębokim dekoltem. Trudno jest spotkać odmianę bustiera zasłaniającą więcej niż połowę biustu!

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier

Biustonosz bustier

czytaj więcej na obieliznie.pl

czwartek, 28 października 2010
Rodzaje biustonoszy – classic i corbeil

Dzisiejszym artykułem rozpoczniemy cykl dotyczący różnorodnych rodzajów biustonoszy. Jest ich około 10, a każdy wyróżnia się czymś szczególnym. W dzisiejszym tekście zajmiemy się biustonoszami typu classic i corbeil.

Biustonosz typu classic uchodzi za tradycyjny, skromny rodzaj biustonosza. Przyjemny w noszeniu, zbudowany bardzo regularnie. Zarówno dolna jak i górna krawędź biustonosza jest identyczna na obu miseczkach – biustonosz zasłania niemalże całe piersi w sposób domknięty. Utrzymywany jest na piersiach w sposób tradycyjny – na dwóch ramiączkach. Dzięki wymienionym cechom biustonosz ten jest uznawany za najwygodniejszy i odpowiedni do każdego rodzaju ubrania. Przeznaczony szczególnie dla kobiet dobrze obdarzonych przez naturę!

Biustonosz classic, stanik klasyczny

Biustonosz classic, stanik klasyczny

czytaj więcej na obieliznie.pl

czwartek, 21 października 2010
Szorty-stringi i majtki babuni

Szorto-stringi są jednym z najnowszych wynalazków bieliźniarskiej mody. Majtki babuni (z angielskiego – control briefs) określane są w ten przyjazny sposób ze względu na popularność wśród kobiet w sile wieku. W rzeczywistości majtki te wiążą się z korzyściami także dla młodszych Pań chcących kształtować swoją pupę. W dzisiejszych czasach wyzwaniem może jednak okazać się założenie tych majtek z uwagi na możliwości zostania wyśmianą przez rzesze fanek skąpych stringów…

Majtki szorty-stringi

Majtki szorty-stringi

Majtki szorty-stringi

czytaj więcej: obieliznie.pl

poniedziałek, 18 października 2010
Suspensorium

Suspensorium, czyli majtki typu jockstrap są jedną z pierwszych odmian majtek znaną co najmniej od roku 1888. Niegdyś ich przeznaczenie było nieco inne niż obecnie, aczkolwiek nadal uznaje się je za majtki pro-sportowe. Występują jednak po wieloma niepopularnymi nazwami handlowymi, a najbardziej znaną i powszechną spośród nich jest suspensorium.

Suspensorium jest pasem elastycznym, ochraniającym sportowców przez uszkodzeniem jąder, penisa lub ciała. Nazywany jest także przepaską mosznową, a składa się z ochraniacza przymocowanego taśmą do opaski otaczającej w bardzo ścisły sposób biodra. Wygląda to tak:

Suspensorium - pas elastyczny

Suspensorium - pas elastyczny

Suspensorium - pas elastyczny

źródło: obieliznie.pl

 

piątek, 15 października 2010
Majtki ślubne

Wybór bielizny ślubnej jest sprawą bardzo ważną. Bagatelizowanie wyboru jest wręcz niepoważne, a według bieliźniarskich specjalistów wybór majtek ślubnych powinien wyprzedzać nawet wybór sukni ślubnej! Ślub jest pewnym powodem do wydania na majtki nieco większej sumy pieniędzy niż zazwyczaj. Funkcjonalność powinna być tutaj połączona z wytworną elegancją, ze szczególnym naciskiem na to pierwsze. Pierwszym fragmentem ciała, na który powinnyście zwrócić uwagę przy wybieraniu majtek ślubnych jest pupa. Majtki powinny jak najbardziej eksponować i uwydatniać jej ponętne kształty Pasujące w tym względzie wydają się być majtki typu szorty, mocno przylegające do ciała. Tego typu majtki będą pasowały niezależnie od sylwetki panny młodej.

Majtki ślubne

Majtki ślubne

Majtki ślubne

Majtki ślubne

Majtki ślubne

Majtki ślubne

Stringi wbrew powszechnym sądom nie są idealne do tej okazji. Decydować się na nie powinny wyłącznie Panie o konkretnych, bardzo ładnych kształtach pupy. W celu osiągnięcia takiego efektu warto zacząć wykonywać miesiąc przed ślubem specjalistyczne ćwiczenia kształtujące pupę. Aby Wasze pośladki wyglądały tak jak pupa Beyonce nie możecie jednak się zagłodzić! Osiągnięty zostanie jedynie przeciwny efekt. Oznacza to więc, że jedynie Panie gotowe do ćwiczeń i widzące pewne efekty swoich czynności powinny decydować się na stringi do ślubu


Majtki ślubne

czwartek, 14 października 2010
Tagi