czwartek, 11 listopada 2010
Rajstopy Wolford, kolekcja Jesień-Zima 2010-2011

Volford (Wolford) – to jest słyna austriackiego firma, która została założona w połowie XX wieku. Wolford posiada ponad 60 sklepów w całym świecie, a sama marka ma wysoką popularność z uwagi na luksusową bieliznę: pończochy i rajstopy. Wszyscy mowią: "Kup Wolford – i dostaniesz odważną rzecz wysokiej jakości którą można zakładać przez długi czas."

Rajstopy Wolford

Jako pierwsi na świeci wyprodukowali: rajstopy bezszwowe, pończochy bez pasów, ciepłe rajstopy, pończochy elastyczne i ostatnio wyprodukowali antycellulitowe rajstopy.

Rajstopy Wolford

Nowa kolekcja z rajstopy Wolford idealnie wpisuje się do kolekcji Jesień-Zima 2010-2011, która wyróznia się przede wsystkim oryginalną grafiką, jasnymi kolorami i pomysłamy zapozyczone ze świat zwierząt! Według projektantów Wolford wilkim hitem mają zostać rajstopy Bondage.

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Rajstopy Wolford

Czytaj więcej Obieliznie.pl

piątek, 27 sierpnia 2010
Rajstopy - także dla mężczyzn

Rajstopy męskie staja sie ostatnimi czasy coraz popularniejsze zarowno w swojej tradycyjnej formie jak i w formie rajstop męskich typu athletic. Na uboczu rozgorzała także dyskusja odnośnie tego, czy takie rajstopy nie uwłaczają godności mężczyzn i nie powinny być traktowane jako dodatek gejowski lub też coś absolutnie odrażającego...

Przeglądając zdjęcia angielskich domów mody, na których Panowie ubrani są w tradycyjne krótkie dżinsy i do tego mają na sobie rajstopy we wzory kwiatowe można mieć wrażenie, że jest się w nieco innej rzeczywistości. Anglicy posunęli się jednak o krok dalej i bezpośrednio nazwali tego typu rajstopy męskie typu athletic! Tak naprawdę nazwa wzięła się od tradycyjnych rajstop i konkretnie ich nazwy angielskiej: pantyhouse. Przerobiona ona została na manty house, czyli od mężczyzny angielskiego 'man' utworzony został tego typu stwór! Najpopularniejszy rozmiar tego typu rajstopy męskie typu athletic to 120 den, czyli są one dość grube wedle tradycyjnej europejskiej numeracji rajstop. Wychodzi jednak na to, że ekipa producentów tworząc właśnie takie rajstopy poczyniła bardzo dobry krok. Okazało się bowiem, że w okresie letnim mężczyznom rajstopy przeszkadzały. Uwierały ich we włosy i nie były delikatnie mówiąc zbyt praktyczne. W zimie natomiast rajstopy męskie typu athletic okazały się nie tylko przydatne pod względem ocieplenie nóg, ale także pod względem nowoczesnych trendów mody! W gruncie rzeczy można po cichu przyznawać sobie, że takie rajstopy rozweselają w ponurym okresie zimowym, lecz na Boga! Nie zapominajcie, że idąc takim tropem niedługo Panowie chodzili będą po ulicach ubrani w najróżniejsze stroje damskie, różowe bluzeczki itp.

Niektóre z prezentowanych wzorów wyglądają dosyć ciekawie. Np. rajstopy męskie moro robią na kobietach stosowne wrażenie, lecz nie na wszystkich Identycznie można zastanawiać się nad stworzeniem opinii na temat istniejących od niedawna megginsów – męskiego odpowiednika megginsów. Wychodzi więc na to, że mężczyźni mają o wiele większy wybór niż można sobie wyobrażać. Poważnie należy się jednak zastanowić nad tym, czy przypadkiem takie tendencje nie powinny być mordowane w zarodku i czy nie prowadzi to do popularnego swego czasu terminu metroseksualisty także odniesieniu do naszej ukochanej bielizny...

Tagi